בידור FM

 "בידור FM " חדשות הבידור של הרדיו בישראל  , בהגשת יורם סוויסה .

מהדורת בידור קלילה ומשוחררת  , מבזק בידור , חדשות ועידכונים מעולם הבידור בארץ ובעולם . דיווחים שוטפים עם איתי גורביץ -E ONLINE

פותחים מיקרופון בשידור חי בבידור FM  אייל גולן חשף את כל הפרשיות המסעירות שלו אצל יורם בשידור חי... שלמה ארצי חשף מה באמת מרגיע אותו...עמיר בניון הודיע כי הוא מפסיק להופיע בכלי התקשורת ובפני קהל בכלל. אותו בניון התארח בתוכנית של יורם כעבור יותר משנה והודיע שהוא חוזר לבמה, ועל הדרך שיתף את המאזינים בתקופת השתיקה שלו.  נינט טייב חשפה לראשונה את תסרוקת הפוני המדוברת שלה, וגילתה לכולם שה"פונינט" זאת המצאה של יהודה לוי. אגב, יורם סוויסה היה בין הראשונים בארץ שהימר על נינט כתגלית הבאה של ישראל. להקת אתניקס עשתה קאמבק גדול, במסגרתו התארחה אצל סוויסה, ההופעה הפומבית הראשונה של דויד ברוזה לאחר שהחלים מתאונת הדרכים שעבר היתה אצל יורם , ברוזה ריגש את המאזינים עם סיפור ההחלמה ותחושותיו בשעה שלא יכל לנגן.

מלבד אומנים מוכרים ומוצלחים, יורם סוויסה יודע לזהות פוטנציאל להצלחה, ונותן במה גם לאמנים בתחילת דרכם. קובי שמעוני הידוע יותר כ"סאבלימינל" התראיין בתוכנית עוד לפני שההיפ הופ הפך להיסטריה. יורם שהבין את הפוטנציאל האדיר סימן את "סבלימינל" כהצלחה בטוחה. אלון דה לוקו, תגלית מקומית שהפך ללהיט היסטרי בכל הארץ, התחיל את דרכו עם הרבה רוח גבית של יורם, שהאמין בחדשנות המוסיקלית של אלון וביכולתו לכבוש את הקהל.

נינט, מדונה ,אסתי גינזבורג,אביב גפן, ג'וני דפ ,שירי מיימון , ליאונרדו-דה-קפריו,אייל גולן, וויל סמית,בר רפאלי, בראד פיט ,ריטה ,בריטני ספירס ,מוש בן ארי,פול מקארטני , שלמה ארצי , ליאור נרקיס ,קרן פלס   כולם נפגשים עם יורם סוויסה.